Zapisy na I Rundę w Tarnobrzegu

Zapraszamy was do zapisów na I rundę H6 Rally w sezonie 2024.

 

Z ogromną radością ogłaszamy rozpoczęcie pierwszej rundy H6 Rally w sezonie 2024. To już trzeci sezon, który organizujemy, i jesteśmy przekonani, że po raz kolejny spełnimy wasze oczekiwania, prezentując wyścigi 4×4 na najwyższym, światowym poziomie.

Tradycyjnie, nasze spotkanie odbędzie się w malowniczej okolicy nad Jeziorem Tarnobrzeg. W tym roku przygotowaliśmy dla Was jeszcze bardziej ekscytującą trasę. Rozplanowana na urwisku, trasa obfitować będzie w zróżnicowane wyzwania: od piaszczystych zjazdów, poprzez niewielkie wzniesienia, aż po zawiłe ścieżki między leśnymi wąwozami. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy uczestnik znalazł coś dla siebie i mógł w pełni wykorzystać potencjał swojego pojazdu.

W tym roku, wprowadzamy nowość – dodatkowe fragmenty trasy, specjalnie zaprojektowane do testowania mocy silników. Będzie to doskonała okazja, aby pokazać pełną moc Waszych maszyn i wykrzesać z nich prawdziwy ogień.

Zapisy na wydarzenie są już otwarte! Aby wziąć udział, wystarczy odwiedzić zakładkę ZAPISY na naszej stronie internetowej, wypełnić formularz zgłoszeniowy i dokonać wpłaty, kiedy tylko uruchomimy tę możliwość.

Pragniemy przypomnieć, że atrakcyjna cena promocyjna, wynosząca 990, jest dostępna jedynie do dwóch tygodni przed rozpoczęciem rajdu.

Wkrótce opublikujemy dodatkowy wpis, w którym znajdziecie rekomendacje dotyczące miejsc noclegowych oraz szczegółowe informacje o kosztach i atrakcjach, jakie czekają na Was po zakończeniu rajdu.

Z niecierpliwością oczekujemy na Wasze uczestnictwo i obiecujemy, że będzie to wydarzenie, które na długo pozostanie w Waszej pamięci!